Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
1Trailer.com

Pardavimų vadybininkė (-as)

1Trailer.com
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1000-1700 Netto

+ 6 naudos

ClockPasibaigęs
Aprašymas

Plačiau apie siūlomą darbą: 1Trailer.com ieško energingo ir motyvuoto pardavimų vadybininko (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų augančios komandos! Šioje pozicijoje būsite atsakingi už aktyvią naujų klientų paiešką ir bendravimą su esamais klientais, komercinių pasiūlymų rengimą, derybas bei pardavimo procesų valdymą nuo užsakymo priėmimo iki pristatymo. Taip pat rūpinsitės rinkos analize, konkurencinės aplinkos stebėjimu ir aktyviai dalyvausite įmonės pardavimo strategijos formavime bei įgyvendinime. 🎉 Šiam skelbimui galioja rekomendavimo prizai. Jei Jums rekomendavo šį darbą, kandidatuojant būtinai įrašykite rekomenduotojo vardą ir pavardę. Jei būsite įdarbinti, rekomenduotojas gaus 50 Eur prizą! 🎉

Mes tikimės

- Bent 2 metų patirties pardavimų srityje, pageidautina B2B segmente. - Puikių komunikacinių ir derybinių įgūdžių. - Gebėjimo dirbti savarankiškai ir siekti užsibrėžtų tikslų. - Gerų lietuvių ir anglų kalbų žinių. Papildomų kalbų mokėjimas būtų privalumas. - Aukštos motyvacijos ir atsakingumo. - Patirties naudojant pardavimų CRM sistemas - būtų privalumas. - Patirties dirbant su MS Office paketu, ypač su Excel ir PowerPoint.

Mes siūlome

- Papildomas premijas, nuo pasiektų rezultatų - Darbą, kurio metu galėsite tobulėti ir išmokti naujų įgūdžių; - Galimybę dirbti su aistringa, įvairiapuse ir įtraukia komanda; - Darbovietę, kurioje pripažįstamas ir vertinamas kiekvieno darbuotojo indėlis.

Siūlomos naudos:

  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Darbostogos / Workation
  • Papildomi laisvadieniai (nenumatyti DK)
  • Karjeros galimybės
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.