Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
1Trailer.com

Administratorė (-ius)-Pardavimų asistentė (-as) (darbas TIK su užsienio klientais)

1Trailer.com
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1000-1400 Netto

+ 2 naudos

ClockPasibaigęs
Aprašymas

Darbo užduotys ir atsakomybės: - Tapti komandos nariu, kurio misija - teikti klientams aukščiausio lygio aptarnavimą; - Atlikti administravimo ir pardavimų asistento funkcijas, įskaitant duomenų tvarkymą, klientų aptarnavimą ir pardavimų palaikymą; - Užtikrinti sklandų darbo procesą, koordinuojant biuro veiklą ir klientų poreikius. Mes ieškome: - Asmens, kuris yra nedidelės organizacijos dalis, bet gali atlikti didelę įtaką; - Asmens, kuris yra pasiruošęs veikti, net jei nėra konkrečių nurodymų ir yra tiksliai neapibrėžtos darbo užduotys; - Asmens, kuris yra atsidavęs, lojalus ir turi gerą komunikacijos sugebėjimą, kad galėtų bendrauti su įvairiais suinteresuotaisiais asmenimis.

Mes tikimės

- Aukštasis universitetinis išsilavinimas (verslo administravimas, marketingas, pardavimai, ekonomika yra pageidautina). - Bent 2 metų darbo patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo ar administravimo srityse. - Patirtis naudojant pardavimų CRM sistemas (pvz., Salesforce, Zoho CRM ar pan.). - Patirtis dirbant su MS Office paketu, ypač su Excel ir PowerPoint. - Anglų kalbos žinios, raštu ir žodžiu, yra būtinos. - Gebėjimas suprasti pardavimų procesus ir jų optimizavimas. - Žinios apie pardavimų ciklus ir klientų aptarnavimą. - Antrųjų užsienio kalbų žinios (pvz., rusų, prancūzų ar vokiečių) yra privalumas. - Sertifikatas arba patirtis pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje yra privalumas.

Mes siūlome

- Darbą, kurio metu galėsite tobulėti ir išmokti naujų įgūdžių; - Galimybę dirbti su aistringa, įvairiapuse ir įtraukia komanda; - Darbo vietą, kurioje pripažįstama ir vertinama kiekvieno darbuotojo indėlis. Kaip yra sakoma: "Man nėra svarbu, ar man pavyks. Man svarbu, kad aš pabandysiu." Mes, Addolo, siekiame, kad kiekvienas darbuotojas turėtų tokią pačią drąsą ir ryžtą.

Siūlomos naudos:

  • Karjeros galimybės
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.