Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
City Service Engineering, UAB

TELEKOMUNIKACIJŲ INŽINIERIUS – ENERGETIKAS

City Service Engineering, UAB
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
1650-1950 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 231 d.
Aprašymas

Kviečiame prisijungti prie didelės UAB „City Service Engineering“ komandos, kuri yra atsakinga už naujausių technologijų diegimą, priežiūrą bei sklandų tinklų veikimo užtikrinimą. Nė dienos vienoje vietoje - jei tai būtent toks darbas, kokio Tu ieškai, nekantriai laukiame Tavęs prisijungiant prie techninių inžinierių komandos! Ką veiksi pas mus? -Būsi atsakingas už ryšio tinklų diegimo, priežiūros bei vystymo techninę dalį; -Montuosi/demontuosi įrangą; -Prižiūrėsi technologinę įrangą ir rūpinsiesi technologinių patalpų priežiūra (periodiškai) -Šalinsi gedimus ir avarijas; -Būsi atsakingas už elektros ūkį; -Prisiimsi atsakomybę už paskirtų objektų veikimą bei tvarkos palaikymą juose.

Mes tikimės

-Kad esi įgijęs išsilavinimą telekomunikacijų, fizikos, elektronikos ar panašioje srityje; -Kad turi darbinės patirties tinklų ar paslaugų diegime, priežiūroje, planavime, projektavime ar panašioje srityje; -Kad esi atsakingas ir iniciatyvus, gebi greitai analizuoti ir įsisavinti technines žinias bei operatyviai - randi sprendimus iškilusioms problemoms spręsti; -Kad turi vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Mes siūlome

-Mes siūlome įdomų, atsakingą, išskirtinę patirtį užtikrinantį darbą bei nuolatinį tobulėjimą dirbant su naujausios kartos technologijomis; -Siūlome hibridinį darbo modelį – darbą pradėk ir baik namuose; -Aprūpinsime visomis darbui reikalingomis priemonėmis; -Suteiksime galimybę naudoti tarnybinį automobilį ne tik darbo metu; -Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -Komandą sudaro daugiau kaip 40 specialistų, kurie pasiruošę su Tavimi dalintis žiniomis ir patirtimi; -Suteiksime visus reikalingus kvalifikacijos mokymus; -Esame ne tik inovatyvūs ir pozityvūs, bet ir dirbame efektyviai bei su polėkiu; -Visada skatiname ir palaikome naujas idėjas, siūlymus bei iniciatyvas; -Mes vertiname vieni kitus – drauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais; -Lanksčios darbo sąlygos; -Kvalifikacinis augimas, dalyvaujant vidinėse ir išorinėse mokymų programose.

Siūlomos naudos:

  • Darbinis automobilis
  • Karjeros galimybės
  • Hibridinis darbo modelis
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.