Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
City Service Engineering, UAB

Projektų vadovas (-ė)- Kaune

City Service Engineering, UAB
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1890-2455 Bruto

+ 6 naudos

Clockliko 258 d.
Aprašymas

Jūs rūpinsitės: -bendravimu su verslo klientais; -komercinių objektų priežiūra ir techninės priežiūros organizavimu bei kontrole; -komercinių pasiūlymų rengimu; -ataskaitų rengimu; -darbas su vidinę įmonės programa.

Mes tikimės

-esate įgijęs aukštąjį techninį/inžinerinį išsilavinimą/vadybinį išsilavinimą; -puikiai dirbate kompiuteriu; -pasižymite komunikabilumu, iškalba ir puikiais bendravimo įgūdžiais; -esate atsakinga, savarankiška ir iniciatyvi asmenybė, siekianti tobulėti bei prisidėti prie įmonės veiklos; -turite puikius bendravimo, bendradarbiavimo, darbo organizavimo ir derybinius įgūdžius; -turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes siūlome

-profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; -įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis; -draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -papildomas atostogų dienas priklausančias nuo stažo; -bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; -dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga; -išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams; -nuolatinį darbo grafiką I-V nuo 8:00 val. iki 17:00 val. Atlyginimas nuo 1200-1500 eurų į rankas, plius bonusai. Atlygis detaliau aptariamas susitikimo metu, atsižvelgiant į turimas kompetencijas bei patirtis.

Siūlomos naudos:

  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Karjeros galimybės
  • Hibridinį darbo modelį
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.