Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
City Service Engineering, UAB

Priežiūros meistras (-ė) (Komercinis objektas)- Kaunas

City Service Engineering, UAB
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1700-2450 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 41 d.
Aprašymas

Jūs rūpinsitės -gaisro gesinimo sistemos aptarnavimu; -dūmų šalinimo sistemos aptarnavimu; -smulkus gesinimo sistemos remontas; -smulkus dūmų šalinimo sistemos remontas.

Mes tikimės

-esate įgijęs išsilavinimą elektros/elektrotechnikos srityje; -esate įgijęs santechniko išsilavinimą (būtų privalumas) ; -turite darbo patirties su gaisro gesinimo sistemomis; -suprantate automatikos sistemas (dūmų šalinimo, gaisro gesinimo automatikos priežiūra, remontas, programavimas); -turite vairuotojo pažymėjimą; -esate savarankiškas, iniciatyvus, darbštus, orientuotas į klientą.

Mes siūlome

-profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; -įvedimo programą, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi; -visas darbui reikalingas priemones; -draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; -dovanas tradicinių švenčių proga; -automobilio kuro sąnaudų padengimą darbo reikalams ir kelionėms iš darbo į namus ir atgal; -išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams; -darbo grafiką I-V nuo 08:00-17:00 val.; -atlyginimas nuo 1100- 1500€/mėn. į rankas.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.