Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
City Service Engineering, UAB

Avarinių darbų meistras (-ė) - ŠVOK (Vilniuje)

City Service Engineering, UAB
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
2280-2455 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 10 d.
Aprašymas

Jūs rūpinsitės: -komercinių pastatų vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų avarijų likvidavimu; -įrangos paruošimas sezonui; -gedimų diagnostika ir automatikos remontas; -sistemos gedimo priežasties nustatymu; -smulkaus gedimo tvarkymu; -sistemos paleidimu.

Mes tikimės

-turite panašios darbo patirties; -suprantate vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų veikimo principą; -gebate nustatyti gedimo priežastį.

Mes siūlome

-profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; -įvedimo programą, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi; -draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; -dovanas tradicinių švenčių proga; -išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams; -visas darbui reikalingas priemones; -tarnybinį automobilį; -automobilį ir kuro sąnaudų padengimą darbo reikalams ir kelionėms iš darbo į namus ir atgal; -darbas slenkančiu grafiku 4 d.d /4 l.d., darbo valandos 09:00 -21:00val.; -atlyginimas nuo 1400- 1500 €/mėn. į rankas.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.