Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
City Service SE

DIRBTINIO INTELEKTO INŽINIERIUS (-Ė)

City Service SE
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
3500-5000 Bruto

+ 9 naudos

Clockliko 258 d.
Aprašymas

Šiuo metu ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie inovatyvios komandos IT skyriuje. Jeigu esate energingas, šiuolaikiškas, motyvuotas ir visuomet pasiruošęs tobulėti bei pritaikyti naujoves savo darbe – prisijunkte prie mūsų aktyvios komandos ir tapkite jos dalimi. JŪS RŪPINSITĖS: - „OpenAI“, „Azure AI“, „Google AI“ ar kt. mašininio mokymosi modelių kūrimu ir optimizavimu; - „Chatbotų“ ir balso atpažinimo sistemų kūrimu bei integravimu; - duomenų rinkimo, analizės ir modeliavimo procesų valdymu, siekiant užtikrinti aukščiausią sistemos veikimo efektyvumą; - naujausių AI technologijų ir metodų tyrimais ir jų pritaikymu esamose ir būsimose projektuose; - sklandžia komunikacija su mūsų komandos nariais ir partneriais, siekiant užtikrinti inovacijų diegimą ir kokybišką produktų bei paslaugų teikimą.

Mes tikimės

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS, JEI: - turite aukštąjį išsilavinimą (informatikos, matematikos, inžinerijos arba susijusioje srityje); - turite ne mažiau nei 3 m. darbo patirtį IT srityje; - turite darbo patirties su dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijomis („OpenAI“, „Azure AI“, ir „Google AI“); - gebate komunikuoti lietuvių ir anglų kalbomis; - esate įgijęs praktinės patirtis kurdamas ir integruodamas dirbtinio intelekto sprendimus; - išmanote „Python“, „Java“ ar kitas programavimo kalbas; - gebate aiškiai pateikti apibendrintą informaciją ir analitines įžvalgas; - esate imlus naujovėms, kūrybiškas, atsakingas, orientuotas į rezultatą.

Mes siūlome

- neribotas galimybes tapti dirbtinio intelekto SUPER herojumi; - profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; - įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi; - lankstų darbo grafiką ir nuotolinę darbo vietą; - draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; - papildomas atostogų dienas priklausančias nuo stažo; - bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; - dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga; - išskirtinius nuolaidų pasiūlymus Jums ir Jūsų šeimos nariams. Darbo užmokestis konkrečiau aptariamas susitikimo metu, atsižvelgiant į turimas patirtis ir kompetencijas.

Siūlomos naudos:

  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Lankstus darbo grafikas
  • Galimybė dirbti iš namų
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Naujo darbuotojo pasitikimo paketas
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Komandos formavimo išvykos, renginiai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.