Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Nesudėtingas darbas gamyboje be streso! Priimame be patirties

Gi Group Lithuania
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
800-1000 Netto

+ 4 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

Ar kada girdėjai, kad įmonėje būtų galimybė naudotis nemokamu soliariumu? Kalbame ne apie soliariumų salonus, o apie pasaulyje pripažintą danų kapitalo įmonę – alaus išpilstymo įrangos tiekėją. Čia rūpinamasi ne tik darbų kokybe, bet ir darbuotojais - po darbo namo grįši saugiai, nes Tave iki pat namų durų nuveš taxi vairuotojas. Susidomėjai? Susisiek su mumis ir papasakosime Tau daugiau apie pasiūlymą! Tavo atsakomybės: - Gėrimų įrangos detalių surinkimas ir kokybės patikra; - Moderniai įrengta darbo vieta, stovėti konvejerio linijoje - nereikia! Detalesnę informaciją suteiks Eglė: +3706 7117881, Giedrė: +3706 5028235.

Mes tikimės

Daug reikalavimų nėra. Labai tikimės, kad esi draugiška, smalsi, tolerantiška asmenybė, gebanti darbus atlikti atidžiai, atsakingai. Priimsime Tave net jei ir neturi jokios patirties – visko apmokysime Tave patys! - Tikimės, kad patinka smulkmeniškas ir kruopštus darbas; - Nebijai stovimo, monotoniško darbo ir gali dirbti dvejomis pamainomis; GRAFIKAS: nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00-14:30 ir 14:30-23:00 (Po vakarinės pamainos suteikiamas įmonės taxi).

Mes siūlome

- Galimybę kartais dirbti papildomai ir užsidirbti – darbas savaitgaliais apmokamas net 2.5 kartus daugiau; - Po popietinės pamainos namo grįši saugiai – taxi vairuotojas Tave parveš iki pat namų durų; - Po darbų galėsi atsipalaiduoti ir pasideginti SOLIARIUME nemokamai kiek tik širdis geidžia! - Du kartus į savaitę vaišinsiesi NEMOKAMAIS PIETUMIS; - Dirbsi modernioje ir švarioje aplinkoje, dalyvausi įmonės organizuojamuose renginiuose bei šventėse; - Nemokamai vaišinsiesi kava ir kitais karštais gėrimais, naudosiesi erdvia virtuve, kurioje yra visa reikiama įranga.

Siūlomos naudos:

  • Nemokamas maitinimas
  • Apmokamas transportas į/iš darbo
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.