Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Ieškome pagalbos operatoriams tabako gaminių įmonėje. LANKSTUS DARBO GRAFIKAS. Priimame be patirties!

Gi Group Lithuania
Klaipėda
ClockPilnas etatas
Euro
850-950 Netto

+ 5 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

Mūsų klientas - daug metų sėkmingai veikianti ir patikima tarptautinė tabako gaminių įmonė. Prie komandos kviečiame prisijungti GAMYBOS DARBUOTOJUS. Pažadame modernią, tvarkingą ir komfortišką darbo aplinką, lankstų grafiką, bei kvalifikacijos kėlimo galimybes! Priimame be patirties, apmokome. Jūsų atsakomybės: - Pildysite filtrų kauptuvus, perrinkinėsite tabako broką - darbas nėra fiziškai sudėtingas, tačiau reikalaujantis kruopštumo; - Aprūpinsite operatorius žaliava bei prižiūrėsite naudojamą įrangą; - Palaikysite švarą ir tvarką darbo vietoje. Kontaktai pasiteiravimui: Eglė: +370 671 17881.

Mes tikimės

- Kruopštumo, sąžiningumo ir atsakingumo; - Gebėjimo dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje; - Fizinio pasirengimo, dažnai darbas stovimas. Darbo grafikas: 2 darbo dienos 2 darbo naktys ir 4 poilsio dienos. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI GALIMYBĘ DIRBTI PASIRINKTOMIS PAMAINOMIS.

Mes siūlome

- Nemokamą transportą į ir iš darbo; - Priedus už gerus darbo rezultatus; - Įmonėje yra visą parą veikianti valgykla, kurioje galėsite skaniai ir nebrangiai pavalgyti; - Patogius darbo rūbus; - Malonias poilsio zonas su nemokamais gėrimais; - Įrengtas komfortiškas persirengimo patalpas ir dušus.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos darbuotojų maitinimui
  • Apmokamas transportas į/iš darbo
  • Premijavimas už pasiektus asmeninius rezultatus
  • Darbo apranga
  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.