Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Gamybos operatoriai Jonavos g. Kaune

Gi Group Lithuania
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
800-1200 Netto

+ 5 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

Viena pirmaujančių bei moderniausių metalo apdirbimo įmonių Baltijos šalyse, prie savo puikios komandos kviečia prisijungti GAMYBOS OPERATORIUS, kurie prisidės prie garsių automobilių detalių gamybos. Įmonėje suteikiami apmokymai, yra kvalifikacijos kėlimo galimybės, kasmėnesiniai motyvaciniai priedai už gerus rezultatus, naujos poilsio ir sporto zonos, visą parą galiojantis sveikatos draudimas - tai tik keli šios kompanijos siūlomi privalumai Tau! Darbo pobūdis ir atsakomybės: - Štampuojamų detalių patikra ir kokybės užtikrinimas; - Detalių surinkimas ir pakavimas; - Darbas nuo PIRMADIENIO IKI PENKTADIENIO. I pamaina: 06:00-14:00 val., II pamaina: 14:00-22:00 val. Į jūsų klausimus mielai atsakys Egle +370 671 17881.

Mes tikimės

Tikimės, kad: - Galite dirbti stovimą darbą; - Turite patirties gamybos įmonėse; - Esate atsakingas ir greitai įsisavinate informaciją.

Mes siūlome

- Draugišką ir komandišką atmosferą, pagarbų požiūrį į darbuotoją; - Nuoseklius mokymus, tobulinimosi ir tęstinio mokymo programas; - Galimybę sparčiai keltis kvalifikaciją ir darbo užmokestį; - Patogią darbo vietą Kauno mieste netoli Pilies; - Visą parą galiojantį sveikatos draudimą ir sveikatos vadybos paslaugos; - Naujai įrengtas patogias poilsio zonas su gėrimais, o laisvalaikiui - krepšinio aikštelė; - Įvairius įmonės renginius, dovanas švenčių proga darbuotojams ir jų vaikams.

Siūlomos naudos:

  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
  • Sveikatos draudimas
  • Premijavimas už pasiektus asmeninius rezultatus
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.