Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

KANDIDATŲ PRITRAUKIMO SPECIALISTAS (-Ė) VILNIUJE

Gi Group Lithuania
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
800-1000 Netto

+ 5 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

- Aktyvus kandidatų pritraukimas soc. tinkluose, kitais komunikacijos kanalais; - Kontakto su aktyviais ir potencialiais kandidatais palaikymas; - Idėjų siūlymas darbu besidominčių žmonių pritraukimui, bendradarbiavimas su marketingo komanda; - Bendravimas su potencialiais kandidatais telefonu, socialiniuose tinkluose bei el. paštu; - Darbas su įmonės vidine duomenų baze (kandidatų informacijos kėlimas, nuolatinis atnaujinimas, ataskaitų rengimas pagal poreikį); - Naujų darbuotojų poreikių planavimas bendradarbiaujant kartu su vadovais ir personalo atrankų specialistais.

Mes tikimės

- Patirtis personalo atrankų, komunikacijos ar klientų aptarnavimo srityje; - Orientacija į laiku pasiekiamus nustatytus tikslus; - Puikūs komunikavimo įgūdžiai tiek žodžiu, tiek raštu; - Gebėjimas sisteminti informaciją bei teikti savo pasiūlymus; - Anglų ir/ar rusų kalbos įgūdžiai; - Savarankiškumas, greitai orientacija, gebėjimas planuoti darbo laiką.

Mes siūlome

- Papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio); - Išsamius mokymus ir glaudų darbą kartu su atrankų specialistais bei papildomą individualų metinį mokymų krepšelį (po bandomojo laikotarpio); - Galimybes tobulėti profesinėje srityje, augti kaip specialistui bei įgyvendinti savo idėjas; - Įdomų ir prasmingą darbą, keičiantį daugybės žmonių gyvenimą; - Dinamišką ir įdomų darbą su skirtingais klientais bei projektais; - Puikią komandą, su kuria kartu minėsime šventes, sukaktuves ir daug kitų progų; - Hibridinio darbo galimybę; - Atlyginimas: nuo 800 iki 1000 EUR (atskaičius mokesčius) + kintamoji dalis.

Siūlomos naudos:

  • Sveikatos draudimas
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Karjeros galimybės
  • Hibridinį darbo modelį
  • Premijavimas už pasiektus asmeninius rezultatus
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.