Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

GAMYBOS OPERATORIAI MODERNIOJE ELEKTRONIKOS ĮMONĖJE

Gi Group Lithuania
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1025-1225 Netto

+ 8 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

Naujai įrengta, moderni įmonė, gaminanti apšvietimo ir elektronikos komponentus bei automobilių pramonei skirtas sistemas ieško GAMYBOS OPERATORIŲ. Įmonėje dirbantieji turi visas galimybes tobulėti profesinėje srityje, kilti karjeros laiptais. Čia daug dėmesio skiriama vidinei komunikacijai ir gerai savijautai. Darbo pobūdis ir atsakomybės: -Ši darbo pozicija yra stovima, prižiūrima kovejerinė įrenginių linija; -Gamybos darbuotojai yra atsakingi už žaliavų ir komponentinių detalių surinkimą sandėlyje bei transportavimą iki gamybinių objektų; -Žaliavų kokybės kontrolė; -Gaminių kokybės užtikrinimas pagal nustatytus standartus; -Dokumentacijos pildymas. Turite klausimų? Į juos mielai atsakys Eglė: +3706 7117 881.

Mes tikimės

-Patirtis gamybos srityje; -Kompiuterinis raštingumas; -Dėmesingumas ir atsakingumas; -Puikūs komandinio darbo įgūdžiai; -Galimybė dirbti pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį šeštadieniais.

Mes siūlome

-Karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai; -Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę; -Asmeninio tobulėjimo galimybės (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.); -Dalinę kompensaciją viešajam transportui nuo Kauno miesto iki įmonės (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko); -Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę.

Siūlomos naudos:

  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
  • Asmeninio tobulėjimo programos
  • Nuolaidos išorės partnerių paslaugoms ir produkcijai
  • Nuolaidos darbuotojų maitinimui
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Profilaktinė sveikatos patikra ir/ar skiepai
  • Karjeros galimybės
  • Darbo apranga
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.