Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Nesudėtingas darbas gamybos darbuotojams medienos įmonėje

Gi Group Lithuania
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
950-1100 Netto

+ 2 naudos

Clockliko 41 d.
Aprašymas

Mūsų klientas - viena moderniausių medienos gamyklų Europoje, sukaupusi ne tik neįkainojamą gamybos patirtį, bet ir sukūrųsi dinamišką ir pozityvią aplinką darbuotojams. Įmonė, kuri yra įsikūrusi Vilkijoje kviečia prisijungti gamybos darbuotojus. Darbo pobūdis: Savalaikis gamybos aptarnavimas; Įvairūs medienos apdirbimo procesai; Krovinių komplektavimas, pakrovimas, iškrovimas ir logistika; Tvarkos palaikymas savo darbo vietoje; Darbas 2 pamainomis (rytinė 6:00 – 14:30 ir popietinė 14:30- 23:00).

Mes tikimės

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje/sandėlyje (privalumas); Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą; Imlumas naujai informacijai ir greita orientacija; Krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes siūlome

Atsakingą ir dinamišką darbą sėkmingai augančioje medienos apdirbimo įmonėje; Visas efektyviam ir kokybiškam darbui reikalingas priemones (apranga/ apsaugos priemonės); Darbas tik darbo dienomis, o savaitgaliai laisvi; Papildomas dovanas darbuotojams; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7; Galimybę dirbti su gerai žinomu, aukštos kokybės produktu ir naujausiais įrengimais; Dalinę kuro kompensaciją tiems, kurių gyvenamoji vieta nuo įmonės nutolusi 30 km.

Siūlomos naudos:

  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.