Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Prisijunk prie skaniausių kepinių gamybos! NEMOKAMAS TRANSPORTAS

Gi Group Lithuania
Marijampolė
ClockPilnas etatas
Euro
999-1100 Bruto

+ 4 naudos

Clockliko 73 d.
Aprašymas

Mūsų klientas – sparčiai besiplečianti viena didžiausių maisto gamintojų Baltijos šalyse. Čia gaminama produkcija ekportuojama į 40 pasaulio šalių. Šiuo metu ieškome komandos narių naujai pastatytoje modernioje ir automatizuotoje gamykloje Marijampolėje. PRISIJUNK PRIE ŠAUNIOS, KŪRYBIŠKOS KOMANDOS IR TAPK SKANĖSTŲ GAMYBOS GURU! Be patirties apmokome - svarbiausia motyvacija. Nemokamas transportas iš Kazlų Rūdos, Lazdijų, Vilkaviškio ir šių miestų apylinkių! Darbo pobūdis: Gamybos linijų valdymas ir kontrolė (nustatymų valdymas įrenginyje); Žaliavų transportavimas ir papildymas; Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė; Dokumentacijos pildymas; Darbo grafikas yra SLENKANTIS PAMAININIS (2 darbo dienos, 2 poilsio dienos, 2 darbo naktys, 2 poilsio dienos).

Mes tikimės

Ieškome žmogaus, kuris: Turi panašaus darbo patirties gamyboje arba sandėliuose; Mėgsta dirbti komandoje; Yra atsakingas ir pareigingas; Turi galimybę dirbti pamaininiu darbo grafiku; Yra motyvuotas mokytis ir keltis kvalifikaciją.

Mes siūlome

Darbas stabilioje besiplečiančioje įmonėje; Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; Šiuolaikinę darbo aplinką ir priemones; Atvežimas į darbą iš aplinkinių miestelių; Nemokama įmonės produkcija, kava ir arbata darbo vietoje; Sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimą visą parą visame pasaulyje.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Karjeros galimybės
  • Sveikatos draudimas
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.