Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Greito maisto restorano svetingumo lyderis. LANKSTUS GRAFIKAS

Gi Group Lithuania
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
7-8 Netto

+ 6 naudos

Clockliko 73 d.
Aprašymas

Dirbame su didžiausiu greito maisto restoranų tinklu visame pasaulyje. Kviečiame prisijungti prie stabilios, nuolat augančios kompanijos. Prie komandos kviečiame prisijungti komandos svetingumo lyderį. Darbo pobūdis: Pagalba svečiams naudojantis savitarnos kioskais; Naujų darbuotojų apmokymas; Svetingos ir draugiškos atmosferos palaikymas restorane; Svečių konsultavimas meniu pasiūlymų klausimais; Bendradarbiavimas su kolegomis.

Mes tikimės

Gebate sklandžiai komunikuoti lietuvių kalba, anglų ir rusų k. žinios - didelis privalumas; Greitai orientuojatės įvairiose situacijose; Pasižymite mandagumu ir kūrybiškumu; Darbo patirtis panašioje srityje - privalumas, bet nebūtinybė.

Mes siūlome

Galimybę pradėti karjerą tarptautinėje kompanijoje ir profesinį tobulėjimą; Ypatingai lankstų darbo grafiką; Nemokamą maitinimą, dirbant ilgiau nei 4 valandas per pamainą; Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7; Dovanas ir premijas įvairių švenčių proga; Apmokamą laisvadienį gimtadienio dieną; Darbuotojų nuolaidas; Įvairius konkursus ir renginius darbuotojams; Draugišką ir palaikančią komandą.

Siūlomos naudos:

  • Papildomi laisvadieniai (nenumatyti DK)
  • Nuolaidos darbuotojų maitinimui
  • Nemokamas maitinimas
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Lankstus darbo grafikas
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.