Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

SMT linijos operatoriai modernioje įmonėje

Gi Group Lithuania
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1200-1300 Bruto

+ 6 naudos

Clockliko 294 d.
Aprašymas

Naujai įrengta, moderni įmonė, gaminanti apšvietimo ir elektronikos komponentus bei automobilių pramonei skirtas sistemas ieško SMT OPERATORIŲ. Įmonėje dirbantieji turi visas galimybes tobulėti profesinėje srityje, kilti karjeros laiptais. Čia daug dėmesio skiriama vidinei komunikacijai ir gerai savijautai. Darbo pobūdis ir atsakomybės: Vykstančios gamybos proceso parametrų stebėjimas ir tikrinimas; Procesų parametrų keitimas; Įrangos techninės būklės stebėjimas ir nesudėtingų gedimų šalinimas; Gamybos procesui reikalingų medžiagų užsakymas iš sandėlio; Gaminių kokybės užtikrinimas pagal nustatytus standartus; Susijusios gamybinės dokumentacijos pildymas.

Mes tikimės

Ne mažesnė nei vienerių metų patirtis gamybos srityje; Kompiuterinis raštingumas; Dėmesingumas ir atsakingumas; Puikūs komandinio darbo įgūdžiai; Galimybė dirbti pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį savaitgaliais, slenkančiu grafiku; Vidutinės anglų kalbos žinios.

Mes siūlome

Karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai; Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę; Asmeninio tobulėjimo galimybės (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.); Dalinę kompensaciją viešajam transportui nuo Kauno miesto iki įmonės (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko); Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę. Turite klausimų? Į juos mielai atsakys Emilija: : +3706 5063 601.

Siūlomos naudos:

  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
  • Darbo apranga
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Karjeros galimybės
  • Profilaktinė sveikatos patikra ir/ar skiepai
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.