Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Greito maisto restorano darbuotojai. Studentams ir ne tik. LANKSTUS GRAFIKAS.

Gi Group Lithuania
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
700-1000 Netto

+ 3 naudos

Clockliko 14 d.
Aprašymas

Mūsų klientas - didžiausias greito maisto restoranų tinklas visame pasaulyje. Ieškome komandos narių Gedimino pr. pilnai ir nepilnai darbo dienai. Darbo grafikas derinamas individualiai. Nesijaudink, darbas tikrai nesudėtingas ir nereikalauja jokios patirties ir žinių. Ši darbo pozicija puikiai tiks, jeigu tai - Tavo pirmas darbas, arba esi studentas, kuris laisvu nuo studijų laiku nori įgyti patirties. Darbo pobūdis: Jei mėgsti bendrauti ir esi energingas, galėsi pasirinkti darbą aptarnaujant svečius; Jeigu pirmenybę teiki darbui virtuvėje, galėsi rinktis darbą maisto ir gėrimų gamyboje; Rūpinsiesi restorano švara ir tvarka (stalų nuvalymas, padėklų nurinkimas ir pan.); Rūpinsiesi, kad šaldytuvai neištuštėtų ir pripildysi juos produktais.

Mes tikimės

Mėgsti komandinį darbą? Nebijai judraus darbo? Mandagus bendravimas ir atsakingas požiūris į darbą Tau savaime suprantami dalykai? Jei atitikai bent du reikalavimus, Tu esi tobulas kandidatas :)

Mes siūlome

Darbo restorane privalumai - nemokamas ir skanus maistas darbo metu; Gimtadieniai skirti švęsti! Suteikiame ne tik laisvą dieną, bet dar ją ir apmokame; Darbo vieta lengvai pasiekiama viešuoju transportu; Prisijungsi prie ambicingo, smagaus ir jaunatviško kolektyvo; Lankstus grafikas studentams ar turintiems pagrindinį darbą; Greitas karjeros kilimas.

Siūlomos naudos:

  • Nemokamas maitinimas
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Lankstus darbo grafikas
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.