Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Surinkėjai - montuotojai tarptautinėje įmonėje nuo PIRMADIENIO IKI PENKTADIENIO

Gi Group Lithuania
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
900-1200 Netto

+ 2 naudos

Clockliko 42 d.
Aprašymas

Ieškome SURINKĖJO-MONTUOTOJO fasadų, projektavimo, gamybos ir įrengimo paslaugas teikiančioje tarptautinėje įmonėje Vilniaus mieste. Jei domitės elektronika ir mechanika bei ieškote įdomaus darbo su karjeros galimybėmis - šis pasiūlymas kaip tik Jums! Jums reikės: Užtikrinti savalaikį ir kokybišką gaminių (langų, durų, fasadų, vitrinų ir kitų atitvarų bei pertvarų) surinkimą laikantis kokybės reikalavimų; Laikytis numatyto gamybos plano įgyvendinimo; Palaikyti tvarką ir švarą darbo vietoje; Neturinčius patirties - apmokome. Darbas yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 6:30 iki 15:00.

Mes tikimės

Gebėjimo naudotis elektriniais ir mechaniniais įrankiais; Atsakingumo, pareigingumo, sąžiningumo ir motyvacijos; Noro mokytis ir keltis profesinę kvalifikaciją; Gebėjimo skaityti brėžinius (privalumas).

Mes siūlome

Suteikiame visas sąlygas tobulėti ir uždirbti daugiau; Jūsų žinias bei patirtį atitinkantį atlyginimą; Apmokymus - neturintiems darbo patirties; Dirbsite stabiliu darbo grafiku, tad savaitgalius galėsite planuotis nors ir metus į priekį; Valgymo zonose rasite viską, ko reikia: maisto ir kavos aparatus, šaldytuvus, mikrobangų krosneles ir pan.; Mėgstame pramogauti, todėl rengiame šventes; Jei kiltų bet kokios problemos darbo metu, esame pasiruošę jums padėti; Darbui netikus, galėsime pasiūlyti kitų variantų.

Siūlomos naudos:

  • Laisvalaikio ir poilsio zonos darbovietėje
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.