Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Gi Group Lithuania

Techninės priežiūros inžinierius (-ė)

Gi Group Lithuania
Panevėžys
ClockPilnas etatas
Euro
1100-1150 Netto

+ 2 naudos

Clockliko 75 d.
Aprašymas

Mūsų klientas tai pirmoji įmonė Lietuvoje daugiau nei prieš 30 metų pradėjusi prekybą aukščiausios kokybės plovimo ir dezinfekavimo priemonėmis, skirtomis maisto pramonei, skalbykloms, žemės ūkiui. Šiai dienai produktų asortimentas yra labai platus: prekiaujama ne tik aukščiausios kokybės valymo ir dezinfekavimo priemonėmis, bet ir kokybiškais valymo įrankiais, plovimo ir dozavimo įranga, asmens higienos produktais. Šiuo metu į komandą kviečiame prisijungti: Techninės priežiūros inžinierių (-ę) Darbo pobūdis: Dozavimo sistemų diegimas ir montavimas pas klientus; Remonto darbai darbo vietoje; Periodinis dozavimo sistemų patikrinimas pas klientus; Gedimų identifikavimas nuotoliniu būdu; Galimas kitų prekių pristatymas važiuojant į objektu. DARBO GRAFIKAS: NUO PIRMADIENIO IKI KETVIRTADIENIO - 08:00-17:00, PENKTADIENIAIS 8:00-15:45.

Mes tikimės

Turite vairuotojo pažymėjimą; Gebate dirbti komandoje; Esate motyvuotas, pareigingas ir punktualus; Panaši darbo patirtis - didelis privalumas.

Mes siūlome

Visas darbui reikalingas priemones, tarp jų ir automobilį; Galimybę augti asmenybiškai ir finansiškai; Visada laisvi savaitgaliai; Draugišką kolektyvą ir įvairias šventes kartu. Kontaktai pasiteiravimui: Turi klausimų? Skambink Vaidai: +370 633 06624.

Siūlomos naudos:

  • Darbinis automobilis
  • Patrauklus darbo grafikas
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.