Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

RAŠTŲ RENGIMO SPECIALISTAS (-Ė) Panevėžyje

Mano būstas, UAB
Panevėžys
ClockPilnas etatas
Euro
1200-1627 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 230 d.
Aprašymas

Jūs rūpinsitės: -atsakymų rengimu į gaunamus klientų ir valstybinių institucijų raštus; -bendrovėje gaunamų raštų turinio vertinimu ir pasiūlymų dėl gaunamų raštų kiekio mažinimo teikimu; -pretenzijų ir kitų, su įmonės veikla susijusių, raštų rengimu; -sklandžiu darbu komandoje ir rezultatų siekimu; -bendradarbiausite su kitų padalinių kolegomis sprendžiant nestandartines situacijas; -esant poreikiui, bendrausite su klientais telefonu.

Mes tikimės

Mes tikimės, kad: -esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą teisės srityje, arba esate teisės mokslų paskutiniojo kurso studentas (-ė); -turite panašios darbo patirties rengiant raštus valstybinėms institucijoms, klientams; -esate susipažinęs su dokumentų rengimo taisyklėmis; -gebate analizuoti LR teisės aktus; -komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas bei atidumas detalėms – Jūsų stiprybė; -greitai reaguojate į kritines situacijas; -esate orientuotas į kiekybinius ir kokybinius tikslus; -turite puikius „MC Office“ pagrindinių programų įgūdžius; -labai gerai mokate lietuvių kalbą (žodžiu ir raštu).

Mes siūlome

Jūsų laukia: -galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos; -profesinio augimo ir karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje; -įvedimo programa, naujokų savaitė, mokymai ir kolegos, kurie pasiruošę dalintis žiniomis ir patirtimi; -draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo; -bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos; -dovanos asmeninių ir tradicinių švenčių proga; -išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Jums ir Jūsų šeimos nariams. 1200-1627 €/mėn. neatskaičius mokesčių Atlygis aptariamas atsižvelgiant į turimą patirtį. Motyvacinė dalis po bandomojo laikotarpio, kuri priklauso nuo darbo rezultatų.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.