Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (telefonu) Panevėžyje

Mano būstas, UAB
Panevėžys
ClockPilnas etatas
Euro
1225-1800 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 236 d.
Aprašymas

Ką veiksi pas mus? -aktyviai bendrausi su klientais telefonu; -vykdysi pardavimus, pristatysi įmonės teikiamas paslaugas (šalti skambučiai); -būsi atsakingas už pardavimų tikslų įgyvendinimą. Darbas pagal suminę darbo laiko apskaitą.

Mes tikimės

Ko tikimės iš Tavęs? -esi komunikabilus, atsakingas, greitai įsisavini naują informaciją; -turi pardavimų telefonu darbo patirties (BŪTINA); -gebi sklandžiai ir argumentuotai komunikuoti lietuvių bei rusų kalbomis; -mėgsti bendrauti ir Tavęs neišbalansuoja nuolatinė komunikacija su klientais visą darbo dieną; -esi orientuotas į rezultatą; -turi puikius „MC Office“ pagrindinių programų darbo įgūdžius.

Mes siūlome

Tavęs laukia: -profesinio augimo ir karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje; -įvedimo programa, naujokų savaitė, mokymai ir kolegos, kurie pasiruošę dalintis žiniomis ir patirtimi; -galimybė dirbti hibridiniu būdu; -draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo; -bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos; -dovanos asmeninių ir tradicinių švenčių proga; -išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Tau ir Tavo šeimos nariams. 1225-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių 7,30 Eur/val. plius motyvacinis priedas priklausantis nuo asmeninių rezultatų (nėra atlygio lubų, priedas priklausys nuo asmeninio rezultato).

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.