Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

Klientų aptarnavimo talentas Šiauliuose

Mano būstas, UAB
Šiauliai
ClockPilnas etatas
Euro
7-9 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 236 d.
Aprašymas

Kodėl TU? Mėgsti bendrauti su žmonėmis, o iššūkiai Tau – galimybė tobulėti? Domina dinamiškas darbas, kuriame turėtum šaunią komandą ir palaikymą? Tuomet šis darbas – būtent TAU. Ką veiksi pas mus? -Konsultuosi klientus, teiksi informaciją ir patarimus į iškilusius klausimus telefonu bei elektroniniu būdu. -Registruosi ir koordinuosi avarines situacijas. -Spręsi įvairias klientų užklausas. -Pateiktus klientų duomenis atnaujinsi turimose sistemose. -Bendradarbiausi su kitų padalinių kolegomis, sprendžiant nestandartines situacijas.

Mes tikimės

Mes tikimės, kad: -Tavo stiprybė – komunikabilumas ir stresinių situacijų valdymas. -Gebi rasti sprendimus nestandartinėse situacijose. -Puikiai kalbi ir rašai lietuvių kalba. -Turi gerus kompiuterinio raštingumo įgūdžius. -Pasižymi kruopštumu, sąžiningumu ir atsakingumu. -Esi pozityvi asmenybė ir matai išeitį net iš pačios sudėtingiausios situacijos.

Mes siūlome

Tavęs laukia: -Galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos. -Profesinio augimo bei karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje. -Įvedimo programa, mokymai ir kolegos, pasiruošę dalintis žiniomis ir patirtimi. -Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje. -Papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo. -Bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos. -Dovanos tradicinių švenčių proga. -Išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Tau ir Tavo šeimos nariams. Atlyginimas 7,14-9,23 €/val. neatskaičius mokesčių Kasmėnesinis priedas už gerus darbo rezultatus.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.