Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) (skambučiai ir el. kanalai) PANEVĖŽYJE (0,75 etatu)

Mano būstas, UAB
Panevėžys
ClockDalinis etatas
Euro
1200-1500 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 236 d.
Aprašymas

Ką veiksi pas mus? -konsultuosi klientus teikiant informaciją ir patarimus į iškilusius klausimus telefonu ir chat'u bei el.paštu; -spręsi įvairias klientų užklausas; -bendradarbiausi su kitų padalinių kolegomis sprendžiant nestandartines situacijas. Kontaktų centras dirba: -darbo dienomis nuo 8 iki 20 val. (pamainos trukmė nuo 8 iki 12 val. tame tarpe); -savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbama.arbiausi su kitų padalinių kolegomis, sprendžiant nestandartines situacijas.

Mes tikimės

Ko tikimės iš Tavęs? -esi komunikabilus, atsakingas, greitai reaguoji kritinėse situacijose; -turi darbo su klientais patirties (klientų aptarnavimas telefonu, skambučių centre); -esi orientuotas į geriausią kliento patirtį; -moki ne tik klausyti, bet ir girdėti klientą bei kolegas; -labai gerai moki lietuvių kalbą, rašybą ir stilistiką (tai reikalinga bendraujant su klientais raštu); sieki kiekybinių ir kokybinių tikslų; -Tavęs neišbalansuoja nuolatinis komunikavimas su klientais visą darbo dieną; -turi puikius „MC Office“ pagrindinių programų darbo įgūdžius.

Mes siūlome

Tavęs laukia: -Galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos. -Profesinio augimo bei karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje. -Įvedimo programa, mokymai ir kolegos, pasiruošę dalintis žiniomis ir patirtimi. -Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje. -Papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo. -Bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos. -Dovanos tradicinių švenčių proga. -Išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Tau ir Tavo šeimos nariams. Atlyginimas 1200-1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių 7,14 €/val., pagal suminę darbo laiko apskaitą (vid. 1200-1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių)

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.