Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

Elektrikas (-ė)

Mano būstas, UAB
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
1920-2454 Bruto
Clockliko 258 d.
Aprašymas

elektros ūkio technine priežiūra Jums priskirtuose objektuose Vilniaus mieste; techninės dokumentacijos pildymu; gedimų nustatymu, smulkiu remontu apšvietimo sistemoje ir elektros instaliacijoje; objektų apžiūra pagal numatytą darbų planą, defektinių aktų parengimas po apžiūros; objektų priėmimas eksploatuoti; rangovų atliktų darbų patikra ir defektavimas.

Mes tikimės

esate įgijęs elektrotechninį išsilavinimą; turite galiojančius pažymėjimus: VK arba AK kategoriją iki 1000 V (privalumas); mokate skaityti schemas; turite panašaus darbo patirties; mokate bendrauti su klientais; turite nuosavą automobilį.

Mes siūlome

profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; nuolatinį, stabilų, įdomų ir dinamišką darbą; kuro ir eksploatacinių išlaidų kompensavimą, jei darbo tikslais naudosite savo automobilį; draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga; išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams; darbo grafiką I-IV nuo 08:00-17:00 val. V nuo 08:00-16:00.

Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.