Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

PASTATŲ ADMINISTRAVIMO VADYBININKAS (-Ė), RADVILIŠKYJE

Mano būstas, UAB
Radviliškis
ClockPilnas etatas
Euro
1600-2455 Bruto

+ 5 naudos

Clockliko 258 d.
Aprašymas

- daugiabučių gyvenamųjų pastatų priežiūra; - bendravimas su klientais/namų gyventojais; - paslaugų pardavimas bendrijoms ir gyventojams; - privalomųjų reglamentinių statinio priežiūros reikalavimų įgyvendinimo užtikrinimas.

Mes tikimės

- esate įgijęs aukštąjį techninį/inžinerinį/vadybinį išsilavinimą; - turite puikius bendravimo bei derybų įgūdžius; - gebate efektyviai dirbti MS Office programomis (Excel labai gerai); - savarankiškumas ir iniciatyvumas - Jūsų stiprybė; - turite vairuotojo pažymėjimą. - Privalumas - panašaus darbo patirtis.

Mes siūlome

- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; - įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi; - draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; - papildomas atostogų dienas, priklausančias nuo stažo; - bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; - dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga; - išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams. Atlyginimas - 1600-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių Atlygį sudaro bazinė dalis (1000 Eur į rankas) ir priedai už asmeninius darbo rezultatus, pagal motyvacinę sistemą.

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Motyvuojantis darbo užmokestis
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.