Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Mano būstas, UAB

Elektrikas (-ė)

Mano būstas, UAB
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1900-2000 Bruto

+ 4 naudos

Clockliko 258 d.
Aprašymas

Jūs rūpinsitės: -elektros ūkio technine priežiūra Jums priskirtuose objektuose; -techninės dokumentacijos pildymu; -gedimų nustatymu, smulkiu remontu apšvietimo sistemoje ir elektros instaliacijoje; -objektų apžiūra pagal numatytą darbų planą, defektinių aktų parengimas po apžiūros; -objektų priėmimas eksploatuoti; -planiniais elektros instaliacijos darbais; -rangovų atliktų darbų patikra ir defektavimas.

Mes tikimės

-esate įgijęs elektrotechninį išsilavinimą; -turite galiojančius pažymėjimus: VK arba AK kategoriją iki 1000 V (privalumas); -mokate skaityti schemas; -turite panašaus darbo patirties; -mokate bendrauti su klientais; -turite nuosavą automobilį.

Mes siūlome

-profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje; -nuolatinį, stabilų, įdomų ir dinamišką darbą; -įvedimo programą, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi; -kuro ir eksploatacinių išlaidų kompensavimą, jei darbo tikslais naudosite savo automobilį; -draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; -bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas; -dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga; -išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams. -darbo grafiką I-IV nuo 08:00-17:00 val. V nuo 08:00-16:00

Siūlomos naudos:

  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
  • Karjeros galimybės
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Įvairūs renginiai, šventės ir/ar dovanos darbuotojų šeimos nariams
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.