Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Maxauto Baltic

Pardavimų vadybininko asistentas (-ė)

Maxauto Baltic
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
1300-1400 Netto
Clockliko 23 d.
Aprašymas

-Kasdienis, operatyvus, betarpiškas bendravimas su klientais, įsigilinimas į klientų poreikius, problemų sprendimas (anglų kalba) -Pardavimų užsakymų talpinimas ir atnaujinimas apskaitos programoje Rivilė. -Užsakymų koordinavimas. -Duomenų analizavimas, ataskaitų rengimas. -Efektyvi komunikacija ir bendradarbiavimas su kolegomis.

Mes tikimės

-Darbo patirtis pardavimų srityje. -Labai geros MS Excel žinios. -Geri analitiniai, bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžiai. -Kruopštumas ir atidumas detalėms. -Geros anglų kalbos žinios. -Apskaitos programos Rivilė žinios būtų privalumas. -Vidinė motyvacija, noras mokytis ir tobulėti. -Gebėjimas dirbti intensyviomis darbo sąlygomis. -Teikti problemų sprendimo pasiūlymus, iniciatyvumas. -Orientacija į rezultatus. -Tikime, kad tave domina automobilių pramonė ir automobiliai.

Mes siūlome

Atlyginimą nuo 1300 iki 1400 EUR/mėn. į rankas. Konkretus atlyginimas siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Įdomų darbą - kasdieninėje veikloje susiduriame su skirtingais iššūkiais ir klausimais, todėl galimybę tobulėi ir patirtį - garantuojame. Galimybę prisidėti prie šiuo metu įmonėje daromų pokyčių ir tarptautinės plėtros. -Galimybę kurti, palaikymą inovatyvių idėjų įgyvendinimui. -Draugišką ir profesionalų kolektyvą. Mes vertiname vieni kitus - derauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais. -Lankstų darbo grafiką. -Darbą naujame biure. -Laisvadienį gimtadienio proga.

Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.