Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
UAB "Dauniškio prekyba"

APSKAITININKĖ (-AS) Pabradėje

UAB "Dauniškio prekyba"
Pa­bra­dė
ClockPilnas etatas
Euro
890-1000 Netto

+ 2 naudos

Clockliko 72 d.
Aprašymas

-Darbas statybinių medžiagų parduotuvėje, Pabradėje; -Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, suvedimas į apskaitos sistemą (Rivilė), daugelis apskaitos procesų yra automatizuoti, tai sumažina rankiniu būdu dokumentų suvedimą į apskaitos sitemą; -Kitų apskaitos užduočių atlikimas; -Pagalba kitiems darbuotojams buhalterinės apskaitos klausimais; -Darbas kasos aparatu. Dėl smulkesnės informacijos apie darbo pobūdį teiraukitės telefonu +37060636789.

Mes tikimės

-apskaitos principų ir standartų išmanymas; (būtų privalumas, apmokome) -geri raštvedybos ir darbo su kompiuteriu įgūdžiai; (būtų privalumas, apmokome) -asmeninės savybės: pozityvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, kruopštumas, atsakingumas; Būtų privalumas: -darbo patirtis su buhalterinės apskaitos programa „RIVILĖ"; (būtų privalumas, apmokome) -statybinių ir apdailos prekių išmanymas; (būtų privalumas, apmokome) -darbo patirtis prekyboje.

Mes siūlome

-darbą stabiliai ir pelningai dirbančioje kompanijoje; -laiku mokamą darbo atlygį; -visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones. Atlyginimas Nuo 890 €/mėn. į rankas Bazinis darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų. Mokami priedai nuo parduotuvės pardavimų rezultatų 890,00 eur./mėn. plius priedas už pasiektus rezultatus.

Siūlomos naudos:

  • Sveikatos draudimas
  • Nuolaidos įmonės paslaugoms ir produkcijai
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.