Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
UAB "Kansijus

Autošaltkalvis (-ė)

UAB "Kansijus
Klaipėda
ClockPilnas etatas
Euro
1100-1200 Netto
Clockliko 10 d.
Aprašymas

Kasdien aptarnaujame šimtus reiklių klientų, teikdami tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl profesionali ir motyvuota komanda – mūsų sėkmės garantas. Esi atsakingas ir turi ambicijų tapti savo srities profesionalu? Prisijunk prie mūsų! Šiuo metu UAB "Kansijus", teikianti lengvųjų automobilių ir komercinio transporto remonto paslaugas ieško pastiprinimo savo dirbtuvėms. JŪS BŪSITE ATSAKINGAS UŽ: lengvųjų automobilių bei mikroautobusų gedimų nustatymą ir remontą (pakabos, stabdžių sistemos, variklio remontas, techninis aptarnavimas). Tel. pasiteiravimui: +37066995934. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mes tikimės

TIKIMĖS, KAD JŪS: - turite techninį profesinį, aukštesnįjį išsilavinimą; - turite ne mažesnę, kaip 1 metų patirtį lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remonto srityje; - išmanote automobilių, jų įrengimų ir mechanizmų remonto darbus ir priežiūrą; - gebate dirbti savarankiškai, esate orientuotas į rezultatą.

Mes siūlome

- patrauklų darbo grafiką (5 d.d. savaitę, nuo 8.00 val. iki 17.00 val.); - priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultatų. Atlyginimo dydis priklauso nuo turimų kompetencijų. Jis aptariamas individualiai, pokalbio metu.

Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.