Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
UAB Maas Aviation

ORLAIVIO PARUOŠĖJAS (-A) – DAŽYTOJAS (-A)

UAB Maas Aviation
Kaunas
ClockPilnas etatas
Euro
1200-1500 Netto

+ 6 naudos

Clockliko 285 d.
Aprašymas

Jei esate pasirengęs perkelti savo karjerą į naują lygį ir tapti pirmaujančios aviacijos kompanijos dalimi, kandidatuokite dabar, prisijunkite prie mūsų komandos ir tapkite profesionalių orlaivių dažytoju! Nepraleiskite šios puikios galimybės augti ir pradėti naują savo karjeros kelią. Šiuo metu ieškome motyvuotų asmenų norinčių prisijungti prie mūsų dinamiškos komandos. Mokymai: - Nuolatos didėjantis darbo užmokestis, atsižvelgiant į jūsų įgūdžių ir įgytų žinių lygį. - Adaptuotos mokymų programos, darbo saugos ir sveikatos mokymai, skirtingi kiti mokymai, pagal darbuotojo poreikį. - Specializuoti vidiniai mokymai visiems darbuotojamas, kuriuos kuruoja dažytojai treneriai – profesionalai. - Visos reikalingos asmeninės apsaugos priemonės (AAP), įranga ir įrankiai, darbo drabužiai. - Orlaivių dažytojo pažymėjimas, įrodantis Jūsų asmeninius įgūdžius bei gebėjimus. Darbo grafikas: - Pritaikytas subalansuotas darbo: LAPKRITIS – KOVOS: 6 darbo dienos ir 1 poilsio diena BALANDIS– SPALIS: 4 darbo dienos ir 4 poilsio dienos Dėl papildomos informacijos kreipkitės elektroniniu paštu arba telefonu: olga.denisova@maasaviation.com / +370 624 80330.

Mes tikimės

Reikalavimai: - Patirtis metalo konstrukcijų, pramoninių pastatų ar automobilių dažyme – privalumas. - Darbo suagos taisyklių išmanymas. - Dėmesingumas. - Problemų sprendimo bei komandinio darbo įgūdžiai. - Fizinis pasirengimas. - Gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos.

Mes siūlome

- Papildomas sveikatos draudimo paketas. - Komandiruočių galimybė Maas Aviation padaliniuose (Vokietija ir Olandija). - Darbuotojo įvedimo ir apmokymų procesas su Treneriais – profesionalais. - Išskirtinės nuolaidas ir motyvacinės programas. - Moderni darbo vieta, aprūpinta naujausiomis technologijomis ir įranga. - Nemokamas automobilių parkavimas bei kava, arbata, sriuba ir užkandžiai. - Kasmetiniai renginiai. - Papildomi priedai už darbo rezultatus ir galimybė prisijunti prie „Mėnesio darbuotojų“ klubo narių. - Kuro išlaidos darbuotojams, gyvenantiems toliau nei 30 km nuo darbo vietos

Siūlomos naudos:

  • Sveikatos draudimas
  • Nuolaidos išorės partnerių paslaugoms ir produkcijai
  • Darbo apranga
  • Naujo darbuotojo pasitikimo paketas
  • Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.