Visi darbo pasiūlymai
Darbdaviams
Registruotis / Prisijungti
Walk15, UAB

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Walk15, UAB
Vilnius
ClockPilnas etatas
Euro
1350-2000 Bruto

+ 1 nauda

Clockliko 24 d.
Aprašymas

- operatyviai ir profesionaliai teikti pagalbą #walk15 programėlės vartotojams; - konsultuoti vartotojus programėlės įdiegimo įrenginiuose klausimais; - paslaugiai ir maloniai bendrauti el. paštu, Facebook per Zendesk sistemą; - akylai stebėti ir užtikrinti sąžiningą žingsnių iššūkių dalyvių varžymąsi; - testuoti #walk15 programėlės naujinius bei tobulinti ją kartu su IT komanda; - padėti kurti ir koreguoti #walk15 žingsnių piniginės pasiūlymus; - aktyviai įsitraukti į Walk15 komandos tvarumo projektų vystymą.

Mes tikimės

- mokėti maloniai bendrauti el. paštu ir telefonu; - gebėti kantriai išklausyti klientą ir atliepti į jo poreikius; - taisyklingai rašyti lietuvių ir anglų kalbomis; - puikiai mokėti bendrauti lietuvių ir anglų kalbomis žodžiu. Būtų didelis privalumas, jei kandidatas/-ė turėtų: - IT išsilavinimą ar panašaus darbo patirties; - išmanytų duomenų bazių valdymo pagrindus.

Mes siūlome

- įdomų darbą sparčiai augančio startuolio komandoje; - galimybę iš vidaus stebėti ir kurti startuolio vystymo procesus; - galimybę studijas derinti su tiesioginiu darbu; - galimybę darbą biure derinti su nuotoliniu darbu; - būti aktyviu tvarumo projektų kūrėju ir dalyviu;

Siūlomos naudos:

  • Hibridinį darbo modelį
Ieškantiems darbo
Naudosinfo@no-cv.com

© 2023 NO-CV. Visos teisės saugomos.